19.3 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024
Booking.com
Ana SayfaGüncelDamla Bozkurt: Araç Kiralamak Gerçekten Ne Kolaymış

Damla Bozkurt: Araç Kiralamak Gerçekten Ne Kolaymış

- REKLAM -

Blogger ve influencer Damla Bozkurt, “Tatil veya iş seyahatlerinizde hiç tereddüt etmeden Yolcu 360 ile çalışabilirsiniz. Aradığınız tüm özellikleri bir arada sağlıyor ve yolculuğunuz boyunca tam destek olmayı sürdürüyor” dedi.

Gerçek deneyimlerini sosyal medya hesaplarında takipçileri ile paylaşmaya devam eden Damla Bozkurt, Yolcu 360 deneyimlerini anlattı.

Ailesi ile birlikte geçireceği tatil için bu kez karayolunu tercih eden Damla Bozkurt, Yolcu 360’tan istediği renk ve modelde bir araç kiraladı. Araç kiralamayı düşünen takipçileri için bu deneyimi yaşamak istediğini belirten Bozkurt, “Asıl amacım, araç kiralamayı düşünen takipçilerim için bir paylaşım yapmaktı. Bu nedenle bir araç kiralayıp deneyimlerimi aktarmak istedim. Tüm takipçilerim bilir ki önce yaşayıp görüyorum sonra da bilgimi paylaşıyorum. Bu konuda da gördüm ki Yolcu 360, bizim için çok doğru bir tercih oldu” ifadelerini kullandı.

Özenli, güvenli ve çok kampanyalı

Bir kiralama şirketinde güvenliğin ve verilen desteğin tercih için ilk sırada olduğunu vurgulayan Damla Bozkurt, “Yolcu 360’ı araştırırken dikkatimi ilk çeken özelliği, araç kiralayacak kişilere müşteri değil, misafir değeri vermesi oldu. Misafir gözüyle bakan bir firma, güvenlik ve konfor açısından da her türlü detaya hakimdir diye düşündüm ve araştırdıkça gerçekten öyle olduğunu gördüm. Aradığım renk ve özelliklerdeki araçları kendi içlerinde karşılaştırarak bir karar verdim ve kiralama yaptım. Mobil uygulaması da var; oldukça kullanışlı ve pratik. Yolculuğumuz süresince 24 saat ulaşabilme rahatlığı, ekstra güven verici.  Ayrıca birçok kampanyası var. Yurt içi veya yurt dışı kiralamalarında içlerinden biri veya birkaçı mutlaka fazladan kolaylık sağlayacaktır” dedi.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler