16.7 C
İstanbul
Cumartesi, Şubat 24, 2024
Booking.com
Ana SayfaGüncelDünyanın Ötesini Keşfedin

Dünyanın Ötesini Keşfedin

- REKLAM -

FIFA Dünya Kupası 2022™’ye ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar, altı milyondan fazla ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.

Katar Turizm, ülkenin turizm hedeflerini ileriye taşıyan ve 2030’a kadar yılda altı milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı amaçlayan yeni bir uluslararası tanıtım kampanyası başlattı.

Kampanyanın merkezinde, ülkeyi uluslararası ziyaretçilere tanıtmak için tasarlanmış benzersiz ve ilgi çekici altı anahtarlık maskotundan oluşan karakter yer alıyor.

Konsepti “Dünyanın Ötesini Keşfedin” olan kampanya birbirinden ilginç televizyon reklamlarıyla dikkat çekiyor. Altı tane anahtarlık maskotu karakterin başrolde olduğu filmlerde ayrıca Katar’ın tur rehberlerini temsil eden üç dost canlısı karakter de onlara eşlik ederek Katar’ın deneyim yelpazesini turistlere tanıtıyor.

Küresel çapta eş zamanlı başlayan kampanya, uluslararası turistlerin günümüzde eskiden daha fazla unutulmaz hatıralar bırakan, eşsiz ve otantik deneyimlerin arayışında olmaları iç görüsünden ilham alıyor. Hızla gelişen bir turizm merkezi olarak Katar, kozmopolit modernliği Arap geleneği ile harmanlayarak Orta Doğu’da güvenli, emniyetli ve bölge kültürünün en yoğun yaşandığı destinasyon olarak konumlanıyor.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler