19.3 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024
Booking.com
Ana SayfaGüncelWeb Tasarımında Farklı Yazılım Uygulamaları

Web Tasarımında Farklı Yazılım Uygulamaları

- REKLAM -

HTML5 Uygulamaları

            HTML5, JavaScript ve CSS gibi evrensel teknolojilere yakın standartlara dayanan mobil uygulama türü, mobil geliştirmeye her defasında biraz daha yaklaşmaktadır. Bu çerçevede geliştirilen Biltek Yazılım uygulamaları çapraz platform uyumludur ve her işletim sisteminde tam işlevsellik sağlamak için yalnızca minimum değişiklik gerektirir.

 Hibrit Uygulamalar

            Bunlar, yerel sistemde geliştirilen bir HTML5 uygulamasının gömülmesini mümkün kılan yazılımların oluşturulmasını gerektiriyor. Aynı zamanda, uygulamaların her bir yerel sistemin farklı ve benzersiz öğelerini kullanmasına izin veriyor.

 Yazılım Geliştirme Kitleri

            Mobil uygulama geliştirirken Biltek Yazılım programcıları tarafından simüle edilmiş ve mobil ortamda tasarlayıp test edilen web tasarım geliştirme kitlerine (SDK’ler) erişim gerektirir. Bir uygulama oluşturmak, bu kitlerin tam kullanımını gerektirmez. Örneğin mobil oyunlar tamamen Unity kullanılarak oluşturulabilir ve daha sonra Android SDK, mobil cihazlarda yayınlanabilmesini sağlamak için kullanılır. IOS için uygulama geliştirme ücretli bir iOS Geliştirici lisansı gerektirirken, Android SDK’sı kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir.

 Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

            Mobil uygulama geliştirme süreçleri sürekli değişiyor. Her altı ayda bir, yeni bir işletim sistemi, tipik olarak mobil uygulamaların kullanabileceği benzersiz özelliklerle açılır. İşletim sisteminin belirli bir sürümü için veya hatta yerel bir işletim sistemi için web tasarım geliştirme, Biltek Yazılım için yazılım geliştirme ihtiyaçlarına mükemmel çözümler üretilmesini sağlamaktadır.

 Özel Yazılım Geliştirme Nedir?

            Özel yazılım geliştirme, değerlidir çünkü özel tercihlerinizin ve gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlar. Günümüzün rekabetçi dünyasında, işiniz için özel ihtiyaçları karşılayan bir web tasarım veya uygulama geliştirmek, hayatta kalmanın bir gereğidir. Her iş benzersizdir ve bu nedenle gereksinimleri farklıdır. Biltek Web Tasarım ve Yazılım firması, işletmelerin ortak ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak benzersiz ve özel yazılımlar üretir. Birçok firma hazır yazılım kullansa da, bu hazır yazılımlar bir ölçüde yardımcı olur, ancak tüm gereksinimlerinizi karşılayamaz.

            Herkesin ilişkilendirebileceği sosyal ağ uygulamalarına göz atmak gerekiyor. Bir kişi bir iş aramak isterse, iş ilanları sitesine gider, bir kişi kişisel düşüncelerini kamuyla paylaşmak isterse sosyal paylaşım sitelerini tercih eder. Ticari bir faaliyet veya alışveriş yapmak isterse güvendiği veya güven veren firma web sayfalarını ziyaret eder. Bu örnekler bir web sayfasının ne kadar önemli olduğunu göstermek için birkaç örnektir.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler