9.9 C
İstanbul
Pazartesi, Aralık 4, 2023
Booking.com
Ana SayfaLezzet DuraklarıOligark İstanbul gastronomi yolcuğu yaşatıyor

Oligark İstanbul gastronomi yolcuğu yaşatıyor

- REKLAM -

İstanbul’un tadını çıkarmak isteyenler için İstanbul’un en iyi manzarasına sahip, günbatımının en etkileyeceği halinin izlendiği Oligark İstanbul, kaliteli müzik ve dünya mutfağından lezzetleriyle yaz mevsimini doyasıya yaşatıyor. 2500 kişilik açık hava kulübü, denize sıfır Lounge Bar’ı ve menüdeki geniş yemek yelpazesi Oligark İstanbul’u özel kılıyor.

Yaz için tatil planları yapsak da, iş ve benzer sebeplerden dolayı İstanbul’da kalmak gerekebiliyor. İstanbul’da olduğumuz süre boyunca da güzel bir mekanda nefes almak, günbatımına karşı birşeyler yiyip içmek birkaç saatliğine de olsa şehirden uzaklaştırıyor. İstanbul’un en büyük eğlence ve etkinlik mekanı Oligark İstanbul, denize sıfır konumu ve 2500 kişilik gece kulübü ile özlediğimiz yaz akşamlarını yaşatıyor.

Kuruçeşme’de Halide Hanım Korusu’nun kenarında ve İstanbul Boğaz’ını kucaklayan manzarası eşliğinde önce Lounge Bar’da özel reçetelerle hazırlanmış kokteyllerden birini seçerek geceye başlayabilirsiniz.

Oligark gastronomi yolcuğu yaşatıyor

Dünya mutfağından ön özel lezzetlleri sunan Oligark İstanbul’un menüsünde, şefin et ziyafeti, deniz mahsüllü risotto ve dinlendirilmiş ızgara dana pirzola ön plana çıkıyor. Mekan gece acıkanları da unutmadı; gece kulübünde gece geç saatlere kadar şefin özel hazırladığı sushi lezzetlerinin de tadına bakabilirsiniz.

Gece kulübünde ise sabahın ilk ışıklarına kadar deneyimli DJ’lerin muhteşem performanslarıyla eğlenebilirsiniz.

Yeşil ve mavinin buluştuğu toplamda 850 kişilik yemek kapasitesi ile misafirlerini ağırlayan Oligark İstanbul’a ulaşım deniz yoluyla da yapılabiliyor.

Oligark İstanbul birbirinden leziz menüsü, DJ performanslarının yer aldığı gece kulübü ve en güzel kokteyllere eşlik eden Lounge barı  ile haftanın her günü saat 10.00- 05.00 arasında misafirlerini bekliyor.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler