15.7 C
İstanbul
Cumartesi, Şubat 24, 2024
Booking.com
Ana SayfaGüncelKatar’da Seyahat Arkadaşınız Olsun

Katar’da Seyahat Arkadaşınız Olsun

- REKLAM -

“Kendinizi benzersiz bir varış noktasına bırakın” sloganı ile Visit Qatar mobil uygulaması, Katar seyahatiniz boyunca size arkadaşlık edecek.

Macera, romantik kaçamaklar, kültür gezileri ve plaj tatilleri seçeneklerini sunan Qatar Visit uygulaması ile Katar seyahatinizi planlayarak beklentilerinizin ötesinde bir tatil yapabilirsiniz.

Ülke turizmine yönelik kapsamlı dijital dönüşüm stratejisi doğrultusunda türünün ilk örneği olan uygulama, kullanıcıların ilham verici deneyimler yaşamalarını sağlamak üzere, zengin ve veriye dayalı, bulut tabanlı Adobe Experience Manager platformunu kullanıyor.

Kullanıcıyı merkeze alan bir dijital seyahat arkadaşı olarak tasarlanan uygulama aracılığıyla ziyaretçiler, Katar'ın kültürel miras alanlarını, kapsamlı açık hava spor aktivitelerini, zengin mutfak seçeneklerini ve benzersiz cazibe merkezlerini seyahatlerinden önce evlerinde ve Katar’ı ziyaretleri sırasında keşfedebilecekler.

Mart 2021’de piyasaya sunulan, Android ve IOS tabanlı olarak geliştirilen uygulamada İngilizce, Arapça, İtalyanca, Fransızca ve Almanca dil seçenekleri bulunuyor.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler