9.9 C
İstanbul
Pazartesi, Aralık 4, 2023
Booking.com
Ana SayfaOtellerAntalyaKempinski Hotel The Dome Belek

Kempinski Hotel The Dome Belek

- REKLAM -

Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz sahillerinin eşsiz kumsalı ve Toros dağlarının doğal güzellikleri arasında yaklaşık 70.000 m2 alan üzerine konumlanan bir butik otel olarak hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşam, dinamizm ve huzura farklı bir anlayış getiren; Türkiye’deki en iyi Spa, Thalasso terapi, güzellik merkezi ve profesyonel golf sahalarına sahip Kempinski Hotel The Dome Belek ana binada 157 odası ve tamamı göl kenarında olan 19 adet villasıyla toplam 400 yatak kapasitesine sahiptir.

Mimarisinde Selçuklu döneminden benzersiz izler taşıyan otelin 3.600m2’lik Spa ve Thalasso merkezi, keyifli anlarınıza ev sahipliği yapacak geniş wellness merkezi ve ruhunuzu dinlendirecek imkanlarla dolu ayrıcalıklı dünyası dört mevsim boyunca kusursuzun ötesinde bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz için hizmetinizdedir. Kempinski Hotel The Dome Belek; Selçuk, Lale, Cilantro, Traders’ Spice ve Palm Lounge ile Türk, İtalyan ve Asya mutfağının seçkin lezzetlerini sunmaktadır.

Otelde, 74 m2, 106 m2 ve 56m2 büyüklüğünde, toplam olan 5 adet toplantı odasının yanı sıra daha geniş çaplı organizasyonlar için 573 m2 bir balo salonu da bulunmaktadır.

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler