16.1 C
İstanbul
Pazar, Mayıs 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaGezi NotlarıGezmenin eğlenceli yanları

Gezmenin eğlenceli yanları

- REKLAM -

Bir dinlence planladığınızda içinde mutlaka eğlenceli etkinlikler bulunmaktadır. Özellikle otellerde gösterilerin ve dansın bolca olduğu bölümlerde eğlence sınırsızdır. Tabi bir yandan gidilen tatil beldesinin de bu konuda önemi büyüktür. Her yerde eğlenme şansınız olmayabilir.

Bunun için tercih edilen zaman aralığı da gece saatleridir. Gündüz deniz, kum, güneş keyfi yapılır ardından yemek molası verilir. Ardından biraz dinlenilip günün dolu dolu geçen anlarının yorgunluğunu atarsınız üzerinizden.

Tabi ki akşam saatleri yaklaştıkça kıpır kıpır olmaya başlarsınız. Bir enerji coşkusuyla kendinizi müziğe dansa bırakmak istersiniz. Mesela en hoş olanı da Kuşadası ve Antalya-Kaş da da bulunan barlar sokağıdır. Orada sokakta gezerken içkilerinizi yudumlayarak gezersiniz. 

Akşam Mekanları ve Dans

Yavaş yavaş hareketlilik başladığında ayaklarınız sizi götüreceği yeri biliyordur. Tabi ki kulüp ve müziğin etkisiyle dans. Gece ve dans birbirine çok yakışan iki kavramdır. Emin oluruz ki müzik içinize kadar işler ve ayaklarınız artık sizden ayrı müziğin etkisinde dans ediyordur.

Özellikle sevdiğiniz insanlarla da beraber çıkmışsanız dinlenceye kim tutar sizi. Eğlenceyi her şekilde sonuna kadar yaşarsınız. İş stresinden kurtulup kendine zaman ayırmak için gelirsin ve gerçekten de yorulsan bile yoruldum demezsin. Çünkü kendin için oradasındır zorunluluktan değil.

Kuşadası bu konuda önereceğimiz en güzel beldemizdir. Barlar sokağından, Sahil mekanları bol seçenekli bir eğlence ortamı sunmaktadır. Antalya Kemer de de çok güzel mekanlar bulunmaktadır.

Fethiye de yine bu tarz mekanlar bulunur. Bu önerdiğimiz beldeler de emin olun ki eğlenceyi mükemmel derece de beğeneceksiniz.

Tatil deyince insan biraz durgun hissediyor ilk anlarda ama sonrasında anlıyor ki her anı bir başka güzel oluyor. Ritminizi yakaladığınız zaman bulunduğunuz yerden ayrılmak istemiyorsunuz. Kendin için bir şeyler yapmak her zaman güzeldir ve sizi rahatlatır. Bu yüzden elinizden geldiğince kendinizi rahatlatıp keyfini çıkarmaya bakın.

Bu arada eğlencenin dibine vurduktan sonra ertesi güne büyük ihtimalle haliniz kalmayacaktır ama siz yine de denizin keyfini sabah özellikle çıkarmayı unutmayın. Hayat dolu bir gülümseme için her anın keyfini çıkarın.

Müzikle ritmi hissedin ve ayaklarınız bırakın sizi istediği yere götürsün.

Görsel: Michael Block adlı kişinin Pexels‘daki fotoğrafı

Diğer Yazılar

Son Eklenen Haberler